Lovsko strelstvo

  

Koledar strelskih tekmovanj v letu 2023

 
KOLEDAR STRELSKIH TEKMOVANJ V LETU 2023  
  disciplina ura
JANUAR   ura

sobota

8.1.2022

Memorial Pohorskega bataljona - LD Šmartno na Pohorju 9:00

 

Izvedba prireditev je odvisna od epidemije covid-19, tekme so lahko odpovedane.

 

 

Organizirate lovsko strelsko tekmo ali strelski dogodek Pošljite nam mail na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. in objavili bomo vaše vabilo ali prispevek.

Filter naslova     Prikaži # 
# Naslov vsebine Zadetkov
1 VABILO na strelsko tekmo "memorial Pohorskega bataljona 2023" LD Šmartno na Pohorju 71
2 Strelska tekma LD Paloma - Sladki Vrh 92
3 Strelska tekma LD Šmartno na Pohorju 194
4 Strelska tekma LD Dornava - Polenšak 140
5 V DOBRAVI ZA 30. POKAL DRŽAVNOSTI 147
6 Strelska tekma LD Podvelka 2022 169
7 Strelska tekma LD Rače 2022 203
8 REZULTATI Prvenstva Lovske zveze Maribor v veliki kombinaciji 2022 233
9 Prvenstvo LZM 8.5.2022 210
10 Vabilo na strelsko tekmo LD Paloma Sladki Vrh 217
Iskanje
Kontakt

 kratki jpg cmyk 100let

Lovska zveza Maribor

Tržaška cesta 65

SI - 2000 Maribor

 

 telefon:

02 48 01 500

 

Spletna pisarna:
vstop

 

Na Tržaški cesti 65, deluje LKD Maribor

povezava do spletne strani 

logo lkd

 

Prijava
Lovne dobe

Uradni list RS, št. 101/04 in 81/14

srnjad copy

Srnjak, lanščak: 1. 5. - 31. 10.
Srna, mladiči obeh spolov:
1. 9. - 31. 12.
Mladica: 1. 5. - 31. 12.


jelenjad copy

Jelen: 16. 8. - 31. 12.
Košuta:1.9. - 31.12.
Teleta obeh spolov: 1. 9. - 31. 1.
Junica, lanščak: 1. 7. - 31. 1.


 damjak copy

Damjak: 16. 8. - 31. 12.
Košuta:1.9. - 31.12.
Teleta obeh spolov: 1. 9. - 31. 1.
Junica, lanščak: 1. 7. - 31. 1.


muflon copy

Oven, lanščaki obeh spolov in jagneta obeh spolov: 1.8. - 28.2.
ovca:1. 8. - 31. 12.



gams copy

Kozel, koza, kozliči obeh spolov,enoletni obeh spolov:
1.8. - 31. 12.


 divji prai copy

Marjasec:
1. 1. - 31. 12.
Svinja: 1. 7. - 31. 1.
Ozimci, lanščaki, mladiči obeh spolov:
1. 1. - 31. 12.


Poljski zajec 1. 10. - 15. 12.


Poljska jerebica (gojena): 1. 9. - 15. 11.


Raca mlakarica: 1. 9. - 15. 1.


Kuna belica, kuna zlatica:
1. 11. - 28. 2.


Jazbec: 1.8 -31.12./p>


Lisica: 1. 7. - 15. 3.


Šakal: 1.7. - 15.3.


Navadni polh: 1. 10. - 30. 11.


Nutrija: 1. 1. - 31. 12.


Pižmovka: 1.1. - 31.12.


Šoja: 1. 8. - 28. 2.


Sraka: 1. 8. - 28. 2.


Siva vrana: 1. 8. - 28. 2.

Slike vir: DLUN VI.Pohorsko LUO 2011-2020